MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9017041
nr 901 7041
Byrå
rokokostil, 1800-tal, längd: 60 cm, höjd: 81 cm
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 30 juni 2014
kl 18:17:53
30/6 18:12:53